Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır? (Tarifli)

  • Listed: 11 Mayıs 2016 22:24

Description

Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır? (Tarifli)

Birçok evli çift için kullanılan genellikle evlilikleri kötüye gittiğinde kedi köpek gibi oldular ibaresi zaten böyle bir çalışma yapıldığı anlamına gelir. Bir anda kötüye giden evliliklerden böyle bir büyü yapılmış olmasından şüphe edilebilir. Bir ekmek ortadan ikiye bölünür ve bir tarafına kadına yapılması gereken vefk ya da tılsın diğer tarafına da yine aynı şekilde erkeğe yapılması gereken tılsım ya da vefk yapılıp yapıştırılır. Sonrasında ise biri kediye biri de köpeğe yedirilmek suretiyle, çalışmanın birkaç günlük sürede de yapılması gereken diğer detaylar uygulanır.

Böylece özellikle evli çiftler arasında son derece etkili çalışmalar olarak bilinen bu aşık etme vefki ayırmak için de birleştirmek için de sıkça kullanılır bu bir gerçektir. Ayrıca Celb-i Muhabbet olarak Havas ilminde bilinen bu tarz muskaların da geçmişi Osmanlı’ya kadar dayanır ki o dönemde de sarayın pek çok sihirbazının olduğu padişahların bazı savaşlar için böyle yardımlar aldığı da pek çok kitabe de kendine yer bulmuş ayrıntılardan birkaçıdır. Ayrıca çok çeşitli islama uygun olan ve olmayan adı altında çalışmalarda mevcuttur. Zaten Arapça’da Allah Elif ve Lam harfleriyle yazılır. Bu rakamların hepsini bir karşılığı vardır. aşık etme vefki hazırlanırken de bir takım Rahmani değerler hesaplanmak durumundadır zaten detayları için mutlak surette yüz yüze gelmek gerekecektir…

Ve ebced değerlerine göre hesaplanan karakter sayılarıyla genelde zikir çekerken çokça karşılaşmak mümkündür. La ilahe illallah dediğinizde zaten 66 edecektir Ebced hesabına göre değeri, bu da 66 değerinin özellikle havas ilminde ve Allah’ın adını anarken ne kadar önemli bir rakam olduğunu da bizlere kanıtlayacaktır.  Bu konular oldukça derindir ve birkaç cümle tabi ki bunları vuku buldurmaya ya da amatör ellerde yanlış cereyan etmesine engel olmak için yeterli olmayacaktır. Dolayısıyla sizlerin yine her zaman dediğimiz gibi işini bile bir medyum ile konuşmanız her zaman bir adım önde olmanız anlamına gelecektir ki son derece de şarttır.

1690 total views, 3 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

2 Responses to “Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır? (Tarifli)”

  1. Esim cok umursuz ve ben esimin beni sevmrsini ve hep aklinda barindirmasini istiyorum

    • İletişim adreslerimizden telefon yoluyla ya da mail yoluyla iletişim kurmanızı öneriyorum. Her şeyin bir çaresi vardır Allah’ın izniyle…

Yorum Yap