Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

AŞK BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

  • Listed: 15 Aralık 2016 13:26

Description

AŞK BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ

Büyü yapılan insanda bazı etkiler olur. Beklenen sonucun meydana gelmesi tabi ki büyünün beklenen etkisi ve sonucudur.
Biz bunların dışında, yaşanacak bazı duygusal ve psikolojik etkilerinden bahsediyoruz. Aşkla ilgili bir büyü yapıldığında, öncelikle kişide farklı bir heyecan meydana gelir. İçinizde bir çarpıntı, uçuşan kelebekler gibi tarif etmek mümkündür. Ardından bir huzur duygusu hasıl olur. Sizin bir şekilde elinize geçen büyünün etkisidir bu. İçinize umut doğar, neye niyet ederseniz onun olacağı duygusu kaplar içinizi. Aşk büyüsü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiyi rüyasında görür veya aklına sık sık getirir. Zaman zaman ama sık aralıklarla düşünülür o insan. Aşk büyüsü yapmak, sevdiğiniz size gelmesini sağlayabilir. Sizi seven bir insanın aşk büyüsü yapması da mümkündür
Bazı kişilerde büyülerin etkisi, bunların yanında, uyumama yani uykusuzluk hasıl olması, rüyada sık sık kabus görme, irkilme gibi etkiler de gösterebilir. Normal halinize oranla, halsizlik yaşamanız, kendinizi hasta gibi hissetmeniz de görülebilir. Şüphecilik, olmadık nedenle korku gelmesi, irkilme durumları da görülebilir. Kişinin yalnız kalmak istemesi, ailesinden ve sosyal çevresinden uzaklaşması da söz konusu olabilir. Düşüncelere dalma gibi belirtileri de olabilir. Kişinin üzerinde yoğunluk hissetmesi de görülebilir. Bu durumlar, yüzyıllarda kişilerin incelenmesi ile tespit edilen durumlardır. Elbette herkeste aynı belirtilerin görüleceği söylenemez. Kişiden kişiye belirtiler az veya çok görülebilir. Farklı farklı olacaktır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap