Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

AŞK BÜYÜSÜ NASIL ANLAŞILIR?

  • Listed: 20 Nisan 2017 17:11

Description

AŞK BÜYÜSÜ NASIL ANLAŞILIR?

Aşk büyüsü ve aşk tılsımları, uzmanı tarafından yapıldığın etkili sonuçlar verir. Elbette kişiye özel yapılması gerekir ve doğru olarak uygulanmalıdır. Aşk büyüsü yapıldığında, gerçekten işinin ehli yaparsa etkileri de kişide yani büyü yapılan kişide gözle görülür şekilde olur. Hem büyü, hem de tılsımlar birbirine benzer ve etkileri de olacaktır. Gerçek yani doğru şekilde, olması gerektiği gibi yapılan büyüler büyü yapılması istenen kişiye ulaştırılır. Kapı eşiğine konan büyüler vardır. Bunlar kişinin kapısının eşiğine gömülür. Ya da ele verilir yani kesinlikle tılsım ya da büyü o kişiyle temas ettirilir. Büyü ile temasa geçer geçmez o kişide bir huzur, bir heyecan hasıl olur. Heyecan ve huzur dolma hissi aşk büyülerinin etkileridir. Yoksa farklı büyülerde farklı etkiler olabilir.

bağlama büyüsü için en doğru yerdesiniz.

Kişide pozitif bir düşünce hasıl olur. İşlerin olacağı, her şeyin iyi gideceği şeklinde bir duygudur bu. Bununla birlikte, hemen olsun şeklinde bir sabırsızlık söz konusu olur. Büyülerin ve tılsımların hazırlanma işlemleri genellikle üç gün kadar sürmektedir. Bu süre zarfında bile, büyü yapılan kişi telepatik olarak bunun etkisine girer. Düşüncelerine gelirsiniz ya da rüyasında görebilir sizi. Bu nedenle sizi arayabilir ya da karşınıza çıkabilir. Yalnız en önemlisi, dediğimiz gibi, uzman ve samimi kişilerden yardım almak çok önemlidir. Aksi takdirde paranız ve zamanınız boşa gider. Dolandırıcılık yaşamamak için güvenilir ellerden yardım almaya dikkat ediniz.

No Tags

985 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap