Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü Yaparken Safran Kullanımı

  • Listed: 1 Haziran 2016 22:53

Description

Bağlama Büyüsü Yaparken Safran Kullanımı

Birçok arkadaşımın yoğun soruları üzerine bu konuda biraz bilgi vermek istedim açıkçası. Malzemeler deyip geçtiğimiz ve bağlama büyüsü çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan safran kullanımı son derece önemlidir. Bu konuda tam anlamıyla net bir bilginin de bulunamaması durumundan dolayı, şöyle bir şey söylemek çok mümkündür.

Bağlama büyüsü yaparken saman kağıtlar gibi ya da bir takım daha özel ceylan derisi gibi materyaller kullanılır. Bunların üzerine bağlama büyüsü için kullandığımız dualar bazen Arapça bazen de İbranice olarak yazılır. Yazının da bir şekli ve kuralı vardır elbette ki, ancak o kadar detayı birkaç cümle ile sınırlamak ve anlatmak çok da kolay değildir. Bu yüzdendir ki safran bir anlamda mürekkep gibi düşünebileceğiniz bir maddedir. Zaten safran mürekkebi olarak aktarlardan bulabilirsiniz tabi ki her aktardan değil. Zaten biz medyumların birlikte çalıştığı, bağlama büyüsü ve aşk büyüsü yaparken kullandığımız çeşitli malzemeleri tedarik ettiğimiz mutlaka bir malzemecimiz vardır.

Bu yüzden materyal bulmak herkesin kolayca başarabileceği bir iş değildir. Bu soruların çok fazla artmasından dolayı da ben kısa bir bilgi vermek istedim. Safran kullanımının maddi anlamda da zaten kesin ve net bir şekilde bedeli olmaktadır. Zor bulunan bir ürün olduğu için de bağlama büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerden mutlaka talep edilir. Çünkü gram hesabına göre kullanılan değerli bir üründür.

No Tags

3553 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap