Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erkeklik Bağlama Büyüsü

  • Listed: 14 Mayıs 2016 17:35

Description

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkeklik bağlama denince cinsel yönden olan bağlama ve bir de duygusal yönden bağlama olarak iki başlık şeklinde incelemek daha doğru olacaktır. Bu çalışmanın da saydığım iki seçenekten hangisi için yapılacaksa ona göre planlanması gerekir. Ancak genellikle aldatıldığını düşünen evli kadınların cinsel yönden erkeklik bağlatmak üzere başvurduklarını görünce de genel anlamda bu şekilde yapıldığını da söylemek mümkün olabiliyor tabi ki. Erkeklik bağlamak için erkeğin bir iç çamaşırı mutlak surette gereklidir.

Bir de ihtiyaç durumunda fotoğrafta istenecektir. Bir kişiye karşı olan hislerinin bağlanabileceği gibi, erkeklik bağlama büyüsünde tüm kadınlara olabilecek cinsel yaklaşımları da bağlanabilir. Eski yıllarda vudu büyüsü olarak da öne çıkan bu tip büyülerin en kayda değer cinsi ise erkeklik bağlarken, o erkeğin nezaretinde yapılacak olan oyuncak bebektir.

Bir misyon yüklenir ki ledün ilminde bebek büyüleri de olduğu bilinir. Bu büyüler kuluçkası dolduktan sonra artık o adamı temsil etmeye, vereceğini zararlar da yapacağınız hareketlerde bunu göstermeye başlar. Büyülerin bu şekilde düşünülebilir. Erkeklik bağlama çok eski yıllardan beri sürekli başvurulan yöntemler arasındadır… Tabii ki detaylar için konuşmak ve bir takım bilgileri paylaşmak gerekecektir…

 

1187 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Erkeklik Bağlama Büyüsü”

  1. Hocam selam, umarım beni hatırlarsınız. Geçen ay bir işlem yapmıştık, telefon kullanamıyorum bu arada, sıkıntılarımdan. Ama bu erkeklik bağlama büyüsünü yaptırmak istiyorum. Benim için çok önemli, inşallah daha önce yaptığımız çalışma gibi başarışı oluruz…

Yorum Yap