Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Gerçek Medyum Arıyorum

  • Listed: 4 Mayıs 2016 15:58

Description

Gerçek Medyum Arıyorum

Günümüzde o kadar çok medyum var ki toplumda bir ön yargı ve yanılma korkusu var. Bu kişilerin elbette ki hepsi için genel bir sıfat koymak doğru olmaz, vebal almaya ve günah işlemeye girer. Ben derim ki siz siz olun araştırmanızı iyi yapın. Gerçek medyum olduğunu herkes iddia ediyor. Bu denli talebin olduğu bir ortamda da özellikle sanal alem olunca insanların kafası iyice karışıyor zaten. Her kafadan bir ses çıkıyor ve bir büyü tarifi birçok farklı şekilde yapılıyor. Hatta bazen tanımlar bile birbirini desteklemiyor. Bu da bizi açıkçası çok yoruyor. Kimse yoğurdum ekşi demeyince bağlama büyüsü olsun aşk büyüsü olsun veya papaz büyüsü olsun her türlü çalışmanın karşılığını almak isteyen binlerce vatandaş mağdur edilebiliyor.

Biz bu konuları kendi aramızda dergahta da konuşuyoruz. Bu platformu kullanmak istememizin asıl nedeni bağlama büyüsü konusunda insanların yanlış yerlerde çözüm aramasına engel olmaktır. Zaten bunu birkaç kez yaşayan insan bırakın ettiği masrafa üzülmeyi, kırılan ümitlerine yanıyor aslında. Zaten belirli bir kaybı göze alarak başlanan rahmani ilimler ve gizli ilimler konuları zaten insanların son çare olarak medet umdukları çalışmalar. Ancak durum öyle bir hal alıyor ki sizlerin en zor zamanlarından ve boşluklarınızdan faydalanmak isteyen onlarca insanla karşılaşabiliyor ve hiçbir eğitimi bile olmayan yanlış insanların bağlama büyüsü ve aşk büyüsü tekliflerini değerlendirip yanılgıya düşebilirsiniz. Bu inanın hiç istemeyeceğimiz bir durum olur. Bizler sizlerin öncelikle içinde bulunduğumuz durumu anlamaya çalışıyoruz.

Maddiyat hep sonradan gelir ki öyle de olmalıdır. Bu bir uyarı şeklinde algılanabilecek yazımı da o kadar çok ağlayan ve üzülen insan gördükten sonra yazmak istedim. Ben bu insanların vebaline girmem Mithat Hoca’mız hiç girmez. Zaten kısmet olur da gerçek bir medyum aradığınızda tanışma şansınız olursa siz de gayet iyi anlayacaksınız. Allah’tan dilerim ki hiçbir zaman bağlama büyüsü, aşk büyüsü, papaz büyüsü gibi çalışmalara ihtiyaç duymazsınız. Ama eğer son çare olarak gerekiyorsa da etraflıca düşünmekte fayda var.

No Tags

605 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap