Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Listed: 9 Mart 2017 13:12

Description

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili kara büyü çeşitleri arasında yer alan papaz büyüsü; özellikle kadınların sevdikleri erkeği kendilere bağlamak ve onlara aşık olmalarını sağlamak amacıyla başvurulan büyülerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
Tesirlerini oldukça kısa bir süre içerisinde göstermeye başlayan papaz büyüsü, İbranice ve Süryanice kelimelerin kullanıldığı bir büyü çeşidi olduğu için bu büyüye papaz büyüsü deniliyor.
Peki, papaz büyüsü nasıl yapılıyor?
Papaz büyüsü yapılırken büyü yaptıracak olan kişinin vücudundan bir parça alınıyor ve bu parça büyü yapılacak olan kişiye ya yediriliyor ya da içiriliyor. Kişinin vücudundan daha çok adet kanı, idrar, meni, tükürük gibi sıvılar alınıyor. Daha sonra ise bu sıvılar; büyü yapılan kişinin yiyecek ya da içeceğine ekleniyor. Ancak bu sıvılar olmaksızın yapılan papaz büyüleri de yok değil. Yalnız papaz büyüsü, belirli ritüeller eşliğinde yapıldığı için tek başınıza eşinize ya da sevgilinize adet kanı içirmenizin yeterli olmayacağını da söylemek istiyoruz.
Papaz büyüsü yapılırken en çok tercih edilen yöntem adet kanı kullanılarak yapılan büyü. Büyü yapılacaksa kadının aybaşındaki ilk kanı kullanılıyor; şayet büyü bozulacaksa da kadının adetinin en son günündeki kan damlasından yararlanılıyor. Adet kanı büyüsü kendi içerisinde sıcak ve soğuk olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kısacası papaz büyüsünde kullanılan malzemenin erkek ve kadından çıkan ifrazın büyü yapılacak kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi şeklinde yapıldığını ifade edebiliriz.

1109 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap